SZSMF4L26CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L26CAT1G
JLCPCB Part #
C20350055
Description
-55℃~+175℃ 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 500nA 9.5A IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS