SZSMF4L26AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L26AT1G
JLCPCB Part #
C20350054
Description
-55℃~+175℃ 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 500nA 9.5A TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS