SZSMF4L24AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L24AT1G
JLCPCB Part #
C20350052
Description
-55℃~+175℃ 10.3A 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us 500nA TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS