SZSMF4L22CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L22CAT1G
JLCPCB Part #
C20350051
Description
-55℃~+175℃ 11.3A 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS