SZSMF4L20AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L20AT1G
JLCPCB Part #
C20350048
Description
-55℃~+175℃ 12.3A 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us 500nA TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS