SZSMF4L18CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L18CAT1G
JLCPCB Part #
C20350047
Description
-55℃~+175℃ 13.7A 18V 22.1V 29.2V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS