SZSMF4L17CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L17CAT1G
JLCPCB Part #
C20350045
Description
-55℃~+175℃ 14.5A 17V 20.9V 27.6V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS