SZSMF4L15CAT1G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZSMF4L15CAT1G
JLCPCB Part #
C20350041
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 15V 16.4A 18.5V 24.4V 400W@10/1000us 500nA TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS