SZSMF4L14AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L14AT1G
JLCPCB Part #
C20350038
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 14V 17.2A 17.2V 23.2V 400W@10/1000us 500nA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS