SZSMF4L13AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L13AT1G
JLCPCB Part #
C20350036
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 13V 15.9V 18.6A@10/1000us 1uA 21.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS