SZSMF4L12CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L12CAT1G
JLCPCB Part #
C20350035
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS