SZSMF4L10CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L10CAT1G
JLCPCB Part #
C20350031
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 10V 12.3V 17V 23.5A 2uA 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS