SZSMF48AT1G
MFR.Part #
SZSMF48AT1G
JLCPCB Part #
C3714933
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.6A 200W 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS