SZSMF36AT1G
MFR.Part #
SZSMF36AT1G
JLCPCB Part #
C3709068
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.4A 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS