SZSMF33AT1G
MFR.Part #
SZSMF33AT1G
JLCPCB Part #
C1984760
Package
SOD-123FL
Description
1kW@8/20us 3.8A@8/20us 33V 36.7V 53.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS