SZSMF28AT1G
MFR.Part #
SZSMF28AT1G
JLCPCB Part #
C3707809
Package
SOD-123F
Description
200W 28V 31.1V 4.4A 45.4V TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS