SZSMF18AT1G
MFR.Part #
SZSMF18AT1G
JLCPCB Part #
C3698479
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 200W 20V 29.2V 6.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS