SZSMF13AT1G
MFR.Part #
SZSMF13AT1G
JLCPCB Part #
C1976108
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1kW@8/20us 1uA 21.5V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS