SZSMF12AT1G
MFR.Part #
SZSMF12AT1G
JLCPCB Part #
C3713802
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 10.1A 12V 13.3V 19.9V 2.5uA 200W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS