SZSMF11AT1G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZSMF11AT1G
JLCPCB Part #
C3706549
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 11A 11V 12.2V 18.2V 2.5uA 200W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS