SZP6SMB91AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZP6SMB91AT3G
JLCPCB Part #
C1975590
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 125V 235pF 4.8A 5uA 600W 77.8V 91V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS