SZ1SMB75AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB75AT3G
JLCPCB Part #
C3706704
Package
SMB
Description
-65℃~+175℃ 121V 245pF 4.9A 5uA 600W 75V 83.3V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS