SZ1SMB45CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMB45CAT3G
JLCPCB Part #
C1975354
Package
SMB
Description
385pF 45V 55.3V 5uA 600W 72.2V 8.3A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS