SZ1SMB17CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMB17CAT3G
JLCPCB Part #
C1974201
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 17V 19.9V 21.7A 27.6V 5uA 600W 915pF Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS