SZ1SMB13CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMB13CAT3G
JLCPCB Part #
C1974206
Package
SMB
Description
1.16nF 13V 15.16V 21.5V 27.9A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS