SZ1SMB12CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMB12CAT3G
JLCPCB Part #
C1977081
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 30.2A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS