SZ1SMA70AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA70AT3G
JLCPCB Part #
C1975381
Package
SMA
Description
113V 190pF 2.5uA 3.5A 400W 70V 77.8V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS