SZ1SMA6.5AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA6.5AT3G
JLCPCB Part #
C3705367
Package
SMA
Description
-65℃~+175℃ 1.605nF 11.2V 250uA 35.7A 400W 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS