SZ1SMA58AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA58AT3G
JLCPCB Part #
C1975375
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 225pF 4.3A@10/1000us 400W@1ms 58V 67.8V 93.6V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS