SZ1SMA43AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA43AT3G
JLCPCB Part #
C1975422
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 315pF 400W 43V 47.8V 5.8A 69.4V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS