SZ1SMA36CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMA36CAT3G
JLCPCB Part #
C374040
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A 6.9pF Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS