SZ1SMA30CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMA30CAT3G
JLCPCB Part #
C1975548
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 30V 33.3V 400W 405pF 48.4V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS