SZ1SMA26CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMA26CAT3G
JLCPCB Part #
C1975549
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 26V 28.9V 400W 42.1V 460pF 9.5A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS