SZ1SMA16AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA16AT3G
JLCPCB Part #
C1975418
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 16V 17.8V 2.5uA 26V 400W 715pF TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS