SZ1SMA15AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ1SMA15AT3G
JLCPCB Part #
C1975446
Package
SMA
Description
15V 16.4A 16.7V 2.5uA 24.4V 400W 758pF TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS