SMF4L70A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L70A
JLCPCB Part #
C3701274
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS