SMF4L58A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L58A
JLCPCB Part #
C1973205
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1A@10/1000us 1uA 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS