SMF4L51A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L51A
JLCPCB Part #
C1977011
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2kW@8/20us 4.9A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS