SMF4L43A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L43A
JLCPCB Part #
C1973385
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2kW@8/20us 43V 5.8A@8/20us 52.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS