SMF4L14A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L14A
JLCPCB Part #
C1976940
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 1A 1uA 23.2V 2kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS