SMF4L130A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L130A
JLCPCB Part #
C1976910
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1A 1uA 209V 400W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS