SMF4L10CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L10CA
JLCPCB Part #
C3708403
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS