SMF4L10A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L10A
JLCPCB Part #
C1976920
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 2kW@8/20us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS