SMDJ8.5CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ8.5CA-HR
JLCPCB Part #
C1977521
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
14.4V 208.3A 20uA 3kW@10/1000us 8.5V 9.44V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS