SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C1978008
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW@10/1000us 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS