SMDJ85A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ85A-HR
JLCPCB Part #
C3700539
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS