SMDJ75A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ75A-HRA
JLCPCB Part #
C1977706
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW@10/1000us 75V 83.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS