SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C224082
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.5A 2uA 3kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS