SMDJ70A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ70A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977617
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.5A 2uA 3kW@10/1000us 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS