SMDJ64A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ64A-HRA
JLCPCB Part #
C1977759
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 103V 29.1A 2uA 3kW@10/1000us 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS